Opublikowaliśmy oficjalne galerie zdjęć, które zrobiliśmy podczas finałowej tury cyklu - biegów Bachledówka Uphill I i II - jak też dekoracji w klasyfikacjach generalnych - indywidualnych i teamowych.

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz (MT-Sport) i Ireneusz Rabski (Skipol.pl Team) techniką klasyczną oraz Marcelina Wojtyła (Skipol.pl Team / AZS AWF Katowice) i Wojciech Wojtyła (Skipol.pl Team / MKS Istebna) to zwycięzcy końcowej klasyfikacji generalnej V sezonu cyklu Vexa Skiroll Tour. W klasyfikacji zespołowej zwyciężył Skipol.pl Team. Publikujemy pełne wyniki.

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz i Ireneusz Rabski techniką klasyczną oraz Marcelina Wojtyła i Wojciech Wojtyła wygrywają finał V sezonu cyklu - Vexa Skiroll Tour. Sprawdź wszystkie wyniki.

Czytaj więcej...

Opublikowaliśmy klasyfikacje generalne indywidualne i teamowe po przedostanich zawodach - Bachledówka Uphill I. Przed zawodami finałowymi, które odbędą się w niedzielę 3 października, prowadzą - techniką klasyczną Jadwiga Grynkiewicz i Grzegorz Legierski, a dowolnie Marcelina Wojtyła i Wojciech Wojtyła. W klasyfikacji drużyn prowadzi Skipol.pl Team.

Sprawdź rankingi:

Jadwiga Grynkiewicz i Robert Faron techniką klasyczną oraz Marcelina Wojtyła i Wojciech Wojtyła dowolnie to zwycięzcy rozegranych po raz pierwszy zawodów Bachledówka Uphill I, biegu na dystansie 10 km z przewyższeniem 280 m na trasie z Cichego - Miętustwa na Bachledówkę. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami.

Czytaj więcej...

Prosimy o zapoznanie się z bieżącymi informacjami związanymi z organizacją zawodów IV tury cyklu - Bachledówka I i II - które odbędą się na Zachodnim Podhalu 2 i 3 października 2021 roku.

Czytaj więcej...

Nagrody finansowe w wysokości 4000 zł, a także mnóstwo nagród rzeczowych otrzymają zawodnicy, którzy uzyskali największą liczbę punktów w klasyfikacji generalnej cyklu open i w kategoriach wiekowych. Rozdanie nagród już w niedzielę 3 października po finale - Bachledówka Uphill II.

Czytaj więcej...

Informujemy, że finał cyklu - Bachledówka Uphill II odbędzie się w niedzielę 3 października o godzinie 13:00, czyli trzy godziny później, niż początkowo planowano. Powodem jest wzmożony ruch pielgrzymkowy na mecie biegu - Bachledówce - związany z niedawną beatyfikacją kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Czytaj więcej...

W pierwszy weekend października 2021 roku na Podhalu Zachodnim, w gminie Czarny Dunajec, odbęda się dwa ostatnie biegi na nartorolkach zaliczane do cyklu Vexa ST. W sobotę i niedzielę, 2 i 3 października zawodnicy pobiegną różnymi trasami z metą na Bachledówce.

Czytaj więcej...

Po trzech z czterech weekendowych zmagań przewidzianych w 2021 roku w klasyfikacji generalnej teamów nadal prowadzi Skipol.pl Team, który powiększył przewagę nad drugim w tabeli teamem nabiegowkach.pl. Na trzecim miejscu niezmiennie Karkonosze Team.

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz i Grzegorz Legierski techniką klasyczną oraz Patrycja Szwed i Wojciech Wojtyła techniką dowolną to liderzy klasyfikacji generalnej cyklu przed turą finałową. Opublikowaliśmy generalki podsumowane po III rundzie cyklu.

Czytaj więcej...

W niedzielę 5 września 2021 roku w Gaboniu odbyły się VII Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Przehyba Uphill. Bieg słynie przede wszystkim z bardzo stromej trasy, na której na odcinku 6,7 km zawodnicy pokonują przewyższenie aż 580 m. W siódmej edycji imprezy zmierzyło się łącznie 52 zawodników, z czego 50 dotarło do mety. Przedstawiamy wyniki.

Czytaj więcej...