Zawody I tury cyklu Vexa Skiroll Tour 2018, które odbywały się w ostatni weekend lipca w Pieszycach na Dolnym Śląsku, znalazły się wśród “Najlepszych Imprez Promujących Region” w plebiscycie gospodarczym Sudeckie Kryształy 2018.

Czytaj więcej...

W tym sezonie w Vexa Skiroll Tour rywalizowało sześć zespołów zgłoszonych formalnie do udziału w cyklu. Po finale naszego serialu - biegu Przehyba Uphill - podsumowaliśmy klasyfikację generalną. Teamy zostały udekorowane 7 października podczas ceremonii na Przehybie.

Czytaj więcej...

W drugim sezonie naszego cyklu warunki ujęcia w klasyfikacji generalnej spełniło 38 zawodników. Rywalizację techniką klasyczną wygrali: Katarzyna Witek i Wojciech Smykowski. Najlepsi dowolnie byli: Anna Bezulska i Szymon Bujanowski. Na nartorolkach z pompowanymi kołami bezkonkurencyjni okazali się Josef Vejnar i Patrycja Szwed. Sprawdź nazwiska zawodników na dalszych pozycjach.

Czytaj więcej...

Portal nartorolki.pl opublikował relacje z ostatnich dwóćh zawodów cyklu Vexa Skiroll Tour, które odbyły się w pierwszy weekend października 2018 roku w Beskidzie Sądeckim. Łabowa Uphill i Przehyba Uphill - dwa najbardziej wymagające polskie biegi pod górę - zakończyły tegoroczne zmagania naszego serialu.

Czytaj więcej...

Oficjalna galeria zdjęć z ostatnich zawodów sezonu 2018 - Przehyba Uphill - jest gotowa do przeglądania w naszym dziale Media. W galerii możesz oglądać 167 fotek zrobionych na trasie i w trakcie dekoracji zawodów, które odbyły się pod szczytem Przehyby 7 października 2018 roku.

Czytaj więcej...

W dziele Media są już opublikowane zdjęcia z zawodów Łabowa Uphill 2018 - piątego biegu tego sezonu naszego cyklu. Na fotkach znajdziesz obrazy ze startu, trasy, mety i dekoracji.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Przehyba Uphill - IV Mistrzostw w Biegu pod Górę na Nartorolkach i finału cyklu Vexa Skiroll Tour. Zawody odbyły się 7 października 2018 roku w Gaboniu koło Starego Sącza w Beskidzie Sądeckim.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu Łabowa Uphillu 2018, który odbył się 6 października 2018 roku w Łabowej koło Nowego Sącza w Beskidzie Sądeckim.

Czytaj więcej...

Przygotowaliśmy komunikaty startowe dla uczestników Łabowa Uphill (6 października) i finału cyklu Przehyba Uphill (7 października). Oba biegi III tury odbędą się w Beskidzie Sądeckim. Komunikaty zostały przygotowane w formacie PDF. Pobierz pliki i zapisz na smarfornie lub wydrukuj, jeśli możesz. Zabierz ze sobą na zawody, by na bieżąco korzystać z dokumentów np. gdy zechcesz sprawdzić godziny rozpoczęcia startu, czy dekoracji.

Czytaj więcej...

"Team nabiegowkach.pl I" zwiększył przewagę nad rywalami i po II turze biegów naszego cyklu utrzymuje się na prowadzeniu. Na drugą pozycję awansował team "Nowa Ruda Biega". Trzecie miejsce dla "Karkonosze XC Team".

Czytaj więcej...

Znani już są liderzy indywidualnej klasyfikacji generalnej cyklu po 4 zawodach z 6, które odbędą się w tym sezonie. W większości to zawodnicy mający za soba cztery starty, które dały im znaczącą liczbę punktów. Po dwóch ostatnich biegach i zawodach finałowych wszystko może się jeszcze radykalnie zmienić, gdyż zawodnicy z punktami za dwa lub trzy dotychczasowe starty, zyskają kolejne punkty. Pamiętajmy, że do końcowej klasyfikacji brane sa pod uwagę cztery najlepsze wyniki z sezonu.

Czytaj więcej...

Opublikowaliśmy galerie zdjęć z drugiej tury naszego cyklu, czyli biegów Kamyk Uphill i Leśny Uphill, które odbyły się w Górach Bystrzyckich w połowie września.

Czytaj więcej...