W pierwszy weekend października 2021 roku na Podhalu Zachodnim, w gminie Czarny Dunajec, odbęda się dwa ostatnie biegi na nartorolkach zaliczane do cyklu Vexa ST. W sobotę i niedzielę, 2 i 3 października zawodnicy pobiegną różnymi trasami z metą na Bachledówce.

Czytaj więcej...

Po trzech z czterech weekendowych zmagań przewidzianych w 2021 roku w klasyfikacji generalnej teamów nadal prowadzi Skipol.pl Team, który powiększył przewagę nad drugim w tabeli teamem nabiegowkach.pl. Na trzecim miejscu niezmiennie Karkonosze Team.

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz i Grzegorz Legierski techniką klasyczną oraz Patrycja Szwed i Wojciech Wojtyła techniką dowolną to liderzy klasyfikacji generalnej cyklu przed turą finałową. Opublikowaliśmy generalki podsumowane po III rundzie cyklu.

Czytaj więcej...

W niedzielę 5 września 2021 roku w Gaboniu odbyły się VII Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Przehyba Uphill. Bieg słynie przede wszystkim z bardzo stromej trasy, na której na odcinku 6,7 km zawodnicy pokonują przewyższenie aż 580 m. W siódmej edycji imprezy zmierzyło się łącznie 52 zawodników, z czego 50 dotarło do mety. Przedstawiamy wyniki.

Czytaj więcej...

Gratulacje dla Jadwigi Grynkiewicz, Ireneusza Rabskiego, Marceliny Wojtyły i Wojciecha Wojtyły za zajęcie pierwszych miejsc w pierwszym, historycznym biegu Ochotnica Uphill 2021. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Czytaj więcej...

Publikujemy przewodnik po zawodach III tury cyklu, czyli biegach Ochotnica Uphill i Przehyba Uphill, które odbędą się 4 i 5 września w Gorcach i Beskidzie Sądeckim. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami przed przyjazdem.

Czytaj więcej...

W pierwszy weekend września polscy biegacze nartorolkowi spotkają się w Małopolsce, by wziąć udział w dwóch wymagających biegach - Ochotnica Uphill w Gorcach na dystansie 10,5 km z przewyższeniem 360 m i Przehyba Uphill w Beskidzie Sądeckim na dystansie 6,7 km z przewyższeniem 580 m.

Czytaj więcej...

Ze względu na brak zgody Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu na zamknięcie drogi, zostaliśmy zmuszeni do zmiany przebiegu trasy zawodów zaplanowanych na 4 września w Ochotnicy Dolnej. Podajemy szczegóły.

Czytaj więcej...

"Skipol.pl Team" przed "teamem nabiegowkach.pl" i "Karkonosze Team" - to kolejność pierwszych trzech drużyn w klasyfikacji zespołowej cyklu w połowie jego trwania w sezonie 2021. Jak wygląda kompletny ranking?

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz i Ireneusz Rabski w konkurencji techniką klasyczną oraz Patrycja Szwed i Wojciech Wojtyła w konkurencji dowolną techniką to liderzy klasyfikacji generalnej cyklu po II turze zawodów w sezonie 2021. Zobacz ranking indywidualnej klasyfikacji generalnej w trakcie trwania cyklu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do przeglądania zdjęć z zawodów II tury V sezonu cyklu Vexa Skiroll Tour. Łącznie przygotowaliśmy blisko 500 fotek z zawodów Asfal Uphill i Lasówka Challenge.

Czytaj więcej...

Opublikowaliśmy wyniki z Lasówka Challenge 2021. Biegu nietypowego w kalendarzu Vexa Skiroll Tour, gdyż po pierwsze odbywającego się ze startu indywidualnego, po drugie na trasie, której profil składał się z wielu krótkich podbiegów i zjazdów. Zawody wygrali: techniką klasyczną Katarzyna Witek i Łukasz Bronowicki, techniką dowolną Catherins Spierenburg i Wojciech Wojtyła. Kto zajął kolejne miejsca?

Czytaj więcej...