Pobierz poradnik - komunikat z ważnymi informacjami dla startujących w zawodach III tury cyklu Vexa Skiroll Tour 2019 w przedostatni weekend września w Beskidzie Sądeckim (Łabowa Uphill i Przehyba Uphill). Znajdziesz tam m.in. wskazówki dojazdu na biegi, gdziny pracy biura zawodów, program godzinowy i wiele innych szczegółów, które pozwolą każdemu uczestnikowi sprawnie wziąć udział w imprezie.

Czytaj więcej...

W przedostatni weekend września w okolicach Nowego i Starego Sącza odbędą się dwa ambitne biegi pod górę wchodzące w skład naszego cyklu - Łabowa Uphill i Przehyba Uphill. Dla wielu polskich sportowców szczególnie Przehyba Uphill to najważniejsze nartorolkowe zawody sezonu.

Czytaj więcej...

Zachęcamy do oglądania filmu z zawodów I Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach i I tury cyklu Vexa Skiroll Tour, które odbyły się w ostatni weekend lipca 2019 roku w Pieszycach i Dzierżoniowie. Uwaga, materiał bardzo wciąga!

Czytaj więcej...

Mamy ważną informację dla startujących w biegu Skalny Uphill 5 października 2019 roku w ramach IV tury naszego cyklu. Podajemy lokalizację biura zawodów, a także parkingu dla przyjeżdżających zawodników i kibiców.

Czytaj więcej...

W 2019 roku po raz pierwszy w skład naszego cyklu wchodzi bieg Skalny Uphill odbywający się w Górach Stołowych. To całkowicie nowy bieg utworzony specjalnie na potrzeby naszego cyklu. Jego dystans to 6 km, a przewyższenie 230 m. Zobacz trasę tych zawodów na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Zespół "team nabiegowkach.pl I" wysunął się na prowadzenie po czwartym biegu (z zaplanowanych ośmiu w tym sezonie) w klasyfikacji generalnej drużyn biorących udział w rywalizacji zespołowej cyklu Vexa Skiroll Tour 2019. Drugą lokatę zajmuje "Skipol.pl Team", a dotychczasowy lider - "Karkonosze KC Team" przesunął się na trzecie miejsce. W tegorocznej rywalizacji zespołowej bierze udział dziewięć teamów. Sprawdź punktację i ranking w połowie sezonu.

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz i Łukasz Bronowicki techniką klasyczną, Anna Gałek i Szymon Bujanowski techniką dowolną oraz Martyna Wiśniowska i Tadeusz Lis na pompowanych kołach prowadzą w klasyfikacji generalnej cyklu po czterech biegach z ośmiu wchodzących w tym roku w skład cyklu Vexa Skiroll Tour.

Czytaj więcej...

Zobacz obszerne galerie zdjęć z zawodów II tury cyklu Vexa Skiroll Tour - czyli Kamyk Uphill i Leśny Uphill, które odbyły się 10 i 11 sierpnia 2019 roku w okolicach Międzylesia na Dolnym Śląsku. Udało nam się uwiecznić na fotkach prawdopodobnie każdego startującego. Sprawdź, czy odnajdziesz siebie lub znajomych.

Czytaj więcej...

Zwycięzcami biegu Leśny Uphill, który odbył się w Niemojowie koło Międzylesia w niedzielę 11 sierpnia 2019 roku zostali - techniką klasyczną: Jadwiga Grynkiewicz (MT-Sport) i Grzegorz Legierski (team nabiegowkach.pl); dowolnie: Anna Gałek (Centrum Treningowe Retro) i Jakub Ogorzałek (Biegówki Góry Sowie i Stołowe); na pompowanych kołach: Martyna Wiśniowska (team nabiegowkach.pl) i Sławomir Siedziński (Skiking.pl Team). Sprawdź wyniki wszystkich startujących.

Czytaj więcej...

Jadwiga Grynkiewicz, Martin Valigura (CZE), Anna Gałek, Jakub Ogorzałek, Jolanta Michajluk i Sławomir Siedziński to zwycięzcy tegorocznej edycji zawodów Kamyk Uphill odpowiednio techniką klasyczną, dowolnie i na sprzęcie z pompowanymi kołami. W najkrótszym, ale też dla wielu najtrudniejszym biegu cyklu Vexa Skiroll Tour wystartowało 68 sportowców z Polski i Czech.

Czytaj więcej...

W drugi weekend sierpnia 2019 roku w Górach Bystrzyckich - okolice Międzylesia - odbędą się kolejne biegi zaliczane do Vexa Skiroll Tour. Z tej okazji będzie można wygrać w losowaniach sprzęt sportowy o łącznej wartości rynkowej ponad 2300 zł. Co to będzie i kto może stać się ich posiadaczem?

Czytaj więcej...

Pobierz poradnik - komunikat z ważnymi informacjami dla startujących w zawodach II tury cyklu Vexa Skiroll Tour 2019 w drugi weekend sierpnia w Międzylesiu. Znajdziesz tam m.in. wskazówki dojazdu na biegi, gdziny pracy biura zawodów, program godzinowy i wiele innych szczegółów, które pozwolą każdemu uczestnikowi sprawnie wziąć udział w imprezie.

Czytaj więcej...