Oto zwycięzcy cyklu Vexa Skiroll Tour w sezonie 2021

Jadwiga Grynkiewicz (MT-Sport) i Ireneusz Rabski (Skipol.pl Team) techniką klasyczną oraz Marcelina Wojtyła (Skipol.pl Team / AZS AWF Katowice) i Wojciech Wojtyła (Skipol.pl Team / MKS Istebna) to zwycięzcy końcowej klasyfikacji generalnej V sezonu cyklu Vexa Skiroll Tour. W klasyfikacji zespołowej zwyciężył Skipol.pl Team. Publikujemy pełne wyniki.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom sklasyfikowanym w generalce cyklu Vexa Skiroll Tour 2021. Przypomnijmy, że w końcowej klasyfikacji znaleźli się tylko zawodnicy, którzy ukończyli w jednej kategorii przynajmniej trzy biegi w całym sezonie, w tym finał - Bachledówka Uphill II. Końcowa punktacja stanowi sumę pięciu najlepszych wyników osiągniętych w sezonie.

W klasyfikacji zespołowej w 2021 roku wzięło udział pięć drużyn. Ich zawodnicy zdobywali punkty dla teamu w każdych z 9 zawodów cyklu. Z dużą przewagą nad rywalami zwycięzcą piątej edycji Vexa Skiroll Tour został Skipol.pl Team.