Końcowa indywidualna klasyfikacja generalna zawodników rywalizujących w cyklu Vexa Skiroll Tour 2018 we wszystkich konkurencjach podsumowana po 6., finałowym biegu cyklu - Przehyba Uphill. Na liście znajdują się wyłącznie zawodnicy, którzy mają zaliczone w jednej konkurencji przynajmniej cztery starty, a także ukończyli bieg finałowy.
Zobacz wyniki
technika klasyczna - mężczyźni
Zgodnie z zasadami Vexa Skiroll Tour 2018 do ostatecznej klasyfikacji generalnej zaliczani są wyłącznie zawodnicy, którzy ukończyli przynajmniej cztery biegi cyklu w ramach jednej konkurencji, w tym bieg finałowy Przehyba Uphill. Do klasyfikacji końcowej brane są pod uwagę cztery najlepsze wyniki zawodnika w ramach danej konkurencji. W wypadku, gdy zawodnicy uzyskają tę samą liczbę punktów, o miejscu w klasyfikacji końcowej decyduje wynik z zawodów finałowych Przehyba Uphill.
W cyklu Vexa Skiroll Tour 2018 wzięło udział wielu zawodników, ale tylko najbardziej gorliwym i wytrwałym udało się spełnić kryteria ujęcia w końcowej klasyfikacji generalnej. Te nazwiska publikujemy poniżej.
Technika klasyczna
mężczyźni
Zdobyte punkty | ||||||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | poz. kat. wiek. | miejscowość | klub / team | UGS | PS | KU | LU | ŁU | PU | Suma z 4 |
1 | Smykowski Wojciech | 19-39(M) | 1 | Janowice Wielkie | CENTRUM TRENINGOWE RETRO | 206 | 209 | 201 | 214 | 220 | 232 | 875 |
2 | Legierski Grzegorz | 40-55(M) | 1 | Koniaków | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 211 | 206 | 205 | 231 | 206 | 199 | 854 |
3 | Yury Antokhin | 40-55(M) | 2 | Orsha | OSM-SKIGO | 199 | 213 | 177 | 207 | 196 | 180 | 815 |
4 | Bronowicki Łukasz | 19-39(M) | 2 | Jelenia Góra | ENERVIT TEAM | 184 | 225 | 94 | 201 | 193 | 191 | 810 |
5 | Olszowski Władysław | 40-55(M) | 3 | Międzybrodzie Bialskie | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 195 | 175 | 189 | 194 | 181 | 209 | 787 |
6 | Pradun Andrey | 19-39(M) | 3 | Krakow | SKIPOL.PL TEAM | 179 | 190 | 178 | 203 | 0 | 176 | 750 |
7 | Provazník Josef | 19-39(M) | 4 | Vrchlabi | JOVE ROLLSKI TEAM | 0 | 0 | 177 | 187 | 184 | 201 | 749 |
8 | Gąsienica Stanisław | 56-99(M) | 1 | Kościelisko | GĄSIENICA SPORT | 178 | 190 | 177 | 193 | 0 | 173 | 738 |
9 | Hyrnik Jacek | 40-55(M) | 4 | Ustroń | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 175 | 172 | 161 | 184 | 0 | 176 | 707 |
10 | Kotlarz Pawel | 40-55(M) | 5 | Warszawa | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 172 | 175 | 160 | 170 | 172 | 163 | 689 |
11 | Judka Paweł | 19-39(M) | 5 | Jelenia Góra | BIEGÓWKI.EU | 159 | 172 | 165 | 181 | 167 | 165 | 685 |
12 | Roháček Michal | 56-99(M) | 2 | Ústí nad Orlicí | SILVINI MADSHUS TEAM | 160 | 158 | 171 | 179 | 165 | 169 | 684 |
13 | Majka Roman | 19-39(M) | 6 | Duszniki Zdrój | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 142 | 0 | 157 | 165 | 164 | 162 | 648 |
14 | Kaczyński Kamil | 19-39(M) | 7 | Przasnysz | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 147 | 157 | 161 | 160 | 0 | 148 | 626 |
15 | Karoń Tomasz | 40-55(M) | 6 | Gliwice | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 133 | 156 | 135 | 150 | 133 | 142 | 583 |
16 | Hyrnik Kazimierz | 56-99(M) | 3 | Tychy | KLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHY | 0 | 142 | 141 | 147 | 0 | 143 | 573 |
17 | Fortoński Henryk | 56-99(M) | 4 | Walbrzych | AMATOR | 90 | 108 | 107 | 100 | 107 | 100 | 422 |
Technika klasyczna
kobiety
Zdobyte punkty | ||||||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | poz. kat. wiek. | miejscowość | klub / team | UGS | PS | KU | LU | ŁU | PU | Suma z 4 |
1 | Witek Katarzyna | 19-39(K) | 1 | Warszawa-Wesoła | TEAM NABIEGOWKACH.PL/TN BIEGÓWKI WESOŁA | 0 | 0 | 201 | 206 | 204 | 207 | 818 |
2 | Nowok Beata | 40-99(K) | 1 | Strumień | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 202 | 205 | 186 | 178 | 195 | 204 | 806 |
3 | Judka Monika | 19-39(K) | 2 | Jelenia Góra | BIEGÓWKI. EU | 185 | 186 | 175 | 175 | 194 | 197 | 762 |
4 | Niemotko Agata | 40-99(K) | 2 | Sobótka | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 133 | 152 | 0 | 0 | 126 | 132 | 543 |
Dowolnie
mężczyźni
Zdobyte punkty | ||||||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | poz. kat. wiek. | miejscowość | klub / team | UGS | PS | KU | LU | ŁU | PU | Suma z 4 |
1 | Bujanowski Szymon | 12-18(M) | 1 | Szczytna | NOWA RUDA BIEGA |
164 | 0 | 214 | 206 | 202 | 187 | 809 |
2 | Legierski Kazimierz | 40-55(M) | 1 | Jaworzynka | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 175 | 187 | 181 | 203 | 0 | 178 | 749 |
3 | Zdeněk Jandejsek | 56-99(M) | 1 | Jablonné nad Orlicí | ROCKPLAST ROVENSKO | 158 | 153 | 179 | 177 | 166 | 170 | 692 |
4 | Fijałkowski Grzegorz | 19-39(M) | 1 | Myślenice | 155 | 151 | 169 | 172 | 168 | 156 | 665 | |
5 | Olchowik Wiktor | 56-99(M) | 2 | Latchorzew | AMATOR | 113 | 143 | 127 | 138 | 0 | 105 | 521 |
Dowolnie
kobiety
Zdobyte punkty | ||||||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | poz. kat. wiek. | miejscowość | klub / team | UGS | PS | KU | LU | ŁU | PU | Suma z 4 |
1 | Bezulska Anna | 40-99(K) | 1 | Gorzów Wlkp. | NOWA RUDA BIEGA | 199 | 191 | 204 | 204 | 204 | 192 | 811 |
2 | Szlachetka Agata | 19-39(K) | 1 | Kluszkowce | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 0 | 0 | 189 | 190 | 158 | 161 | 698 |
3 | Kujawska Joanna | 40-99(K) | 2 | Warszawa | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 139 | 0 | 175 | 178 | 166 | 170 | 689 |
4 | Wiśniowska Martyna | 19-39(K) | 2 | Dzięgielów | TEAM NABIEGOWKACH.PL | 0 | 147 | 0 | 187 | 131 | 143 | 608 |
Pompowane koła
mężczyźni
Zdobyte punkty | ||||||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | poz. kat. wiek. | miejscowość | klub / team | UGS | PS | KU | LU | ŁU | PU | Suma z 4 |
1 | Vejnar Josef | 56-99(M) | 1 | Vrchlabi | JOVE ROLLSKI TEAM | 0 | 0 | 207 | 206 | 207 | 207 | 827 |
2 | Siedziński Sławomir | 19-39(M) | 1 | Ruda Śląska | SKIKING.PL TEAM | 202 | 203 | 193 | 196 | 204 | 188 | 805 |
3 | Lis Tadeusz | 19-39(M) | 2 | Wrocław | SKIKING.PL TEAM | 193 | 209 | 172 | 195 | 187 | 179 | 784 |
4 | Wahlig Wojciech | 40-55(M) | 1 | Opole | SKIKING.PL TEAM | 191 | 201 | 160 | 178 | 177 | 182 | 752 |
5 | Kapitan Krzysztof | 40-55(M) | 2 | Wrocław | SKIKING.PL TEAM | 185 | 191 | 175 | 187 | 179 | 182 | 745 |
6 | Rabski Ireneusz | 19-39(M) | 3 | Skomielna Biała | SKIPOL.PL TEAM | 196 | 198 | 174 | 0 | 0 | 172 | 740 |
Pompowane koła
kobiety
Zdobyte punkty | ||||||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | poz. kat. wiek. | miejscowość | klub / team | UGS | PS | KU | LU | ŁU | PU | Suma z 4 |
1 | Szwed Patrycja | 19-39(K) | 1 | Siedlce | DECATHLON TAEM / TN BIEGÓWKI WESOŁA | 0 | 0 | 202 | 202 | 202 | 202 | 808 |
2 | Dziura Beata | 40-99(K) | 1 | Wałbrzych | 201 | 201 | 153 | 155 | 147 | 134 | 710 |
Zasady idywidualnej klasyfikacji generalnej opisane są w Regulaminie Cyklu Vexa Skiroll Tour 2018.
Zobacz też teamową klasyfikację generalną w 2018 roku.