Klasyfikacja generalna indywidualna 2019

Indywidualna klasyfikacja generalna zawodników rywalizujących w cyklu Vexa Skiroll Tour 2019 we wszystkich konkurencjach podsumowana po czwartym biegu z ośmiu.

Zobacz wyniki

technika klasyczna - kobiety

technika klasyczna - mężczyźni

dowolnie - kobiety

dowolnie - mężczyźni

pompowane koła - kobiety

pompowane koła - mężczyźni

 

Zgodnie z zasadami Vexa Skiroll Tour 2019 do ostatecznej klasyfikacji generalnej zaliczani są wyłącznie zawodnicy, którzy ukończyli przynajmniej trzy biegi cyklu w ramach jednej konkurencji, w tym bieg finałowy Asfalt Uphill. Do klasyfikacji końcowej brane jest pod uwagę pięć najlepszych wyników zawodnika w ramach danej konkurencji.

Technika klasyczna

kobiety

          Zdobyte punkty
poz. imię i nazwisko kat. wiek. miejscowość klub / team UGS PS KU LU ŁU PU SU AU Suma
1 Grynkiewicz Jadwiga K40+ Wilno MT-SPORT 198 204 217 204 0 0 0 0 823
2 Judka Monika K19-39 Jelenia Góra BIEGÓWKI.EU - JUDKA SKI TEAM 189 182 206 189 0 0 0 0 766
3 Jabłońska Ewa K19-39 Krynica-Zdrój STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 149 135 191 148 0 0 0 0 591
4 Chudzikiewicz Karolina K12-18 Wojcieszów SMS SZKLARSKA PORĘBA 172 179 191 0 0 0 0 0 542
5 Dziura Beata K40+ Wałbrzych STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 145 0 164 164 0 0 0 0 473
6 Szopińska Paulina K19-39 Wrocław STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 0 0 152 163 0 0 0 0 315
7 Zamiatowska Kinga K40+ Bydgoszcz BELLA LINE BDG 147 162 0 0 0 0 0 0 309
8 Nowok Beata K40+ Strumień TEAM NABIEGOWKACH.PL 226 0 0 0 0 0 0 0 226
9 Boczkowska Kamila K19-39 Jelenia Góra MKS KARKONOSZE/KPSW W JELENIEJ GÓRZE 213 0 0 0 0 0 0 0 213
10 Mareczek Kinga K12-18 Piechowice MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 208 0 0 0 0 0 0 0 208
11 Badacz Joanna K40+ Piechowice SMS SZKLARSKA PORĘBA 187 0 0 0 0 0 0 0 187
12 Mikołajczyk Aleksandra K12-18 Kamienna Góra LZS SOKÓŁ SZCZYRK 0 0 184 0 0 0 0 0 184
13 Wanżewicz-Uznańska Agnieszka K40+ Duszniki Zdrój RUNSKI SKIPOL.PL TEAM 184 0 0 0 0 0 0 0 184
14 Ciepiela Aleksandra K12-18 Piechowice SMS SZKLARSKA PORĘBA 183 0 0 0 0 0 0 0 183
15 Szwed Patrycja K19-39 Siedlce TN BIEGÓWKI WESOŁA / DECATHLON TEAM 178 0 0 0 0 0 0 0 178
16 Gazur Ewa K12-18 Jaworzynka SMS SZKLARSKA PORĘBA/NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 176 0 0 0 0 0 0 0 176
17 Piekarska Anna K40+ Prudnik KLUB TURYSTYKI NARCIARSKIEJ GŁUCHOŁAZY 0 0 150 0 0 0 0 0 150
18 Kujawska Joanna K40+ Warszawa TEAM NABIEGOWKACH.PL 136 0 0 0 0 0 0 0 136
19 Tomaszewicz Agata K40+ Stara Morawa 135 0 0 0 0 0 0 0 135
20 Wiśniowska Martyna K19-39 Dzięgielów TEAM NABIEGOWKACH.PL 122 0 0 0 0 0 0 0 122

Technika klasyczna

mężczyźni

          Zdobyte punkty
poz. imię i nazwisko kat. wiek. miejscowość klub / team UGS PS KU LU ŁU PU SU AU Suma
1 Bronowicki Łukasz M19-39 Jelenia Góra CENTRUM TRENINGOWE RETRO 212 237 196 226 0 0 0 0 871
2 Rabski Ireneusz M19-39 Skomielna Biała SKIPOL.PL TEAM 189 225 192 222 0 0 0 0 828
3 Tomaszewicz Sylwester M40-55 Stara Morawa TEAM NABIEGOWKACH.PL 202 215 185 200 0 0 0 0 802
4 Skowron Mieczysław M40-55 Jelenia Góra MIETEK RETRO SKI 175 195 172 179 0 0 0 0 721
5 Judka Paweł M19-39 Jelenia Góra BIEGÓWKI.EU - JUDKA SKI TEAM 168 184 177 188 0 0 0 0 717
6 Legierski Grzegorz M40-55 Koniaków TEAM NABIEGOWKACH.PL 209 0 215 232 0 0 0 0 656
7 Krupa Radosław M19-39 Jelenia Góra QUEST TEAM 146 168 163 171 0 0 0 0 648
8 Pradun Andrey M19-39 Krakow SKIPOL.PL TEAM 219 0 198 219 0 0 0 0 636
9 Olszowski Władysław M40-55 Międzybrodzie Bialskie TEAM NABIEGOWKACH.PL 216 0 211 206 0 0 0 0 633
10 Pikulski Grzegorz M40-55 Osielsko 133 162 143 157 0 0 0 0 595
11 Mucha Edward M56+ Limanowa MT SPORT 186 0 175 198 0 0 0 0 559
12 Majka Roman M40-55 Duszniki Zdrój TEAM NABIEGOWKACH.PL 187 202 0 159 0 0 0 0 548
13 Kaczyński Kamil M19-39 Przasnysz TEAM NABIEGOWKACH.PL 180 0 173 180 0 0 0 0 533
14 Śniadala Jarosław M40-55 Wałbrzych BŁYSK DZIEĆMOROWICE 128 112 135 138 0 0 0 0 513
15 Mroziński Jakub M40-55 Jelenia Góra STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 236 0 223 0 0 0 0 0 459
16 Gąsienica Stanisław M56+ Kościelisko GĄSIENICA SPORT 197 222 0 0 0 0 0 0 419
17 Fortoński Henryk M56+ Walbrzych BEZ 92 111 107 104 0 0 0 0 414
18 Kurowski Jakub M19-39 Warszawa TEAM NABIEGOWKACH.PL 195 211 0 0 0 0 0 0 406
19 Bukała Anatol M40-55 Głuchołazy KLUB TURYSTYKI NARCIARSKIEJ GŁUCHOŁAZY 0 137 123 136 0 0 0 0 396
20 Krzywicki Stefan Kamil M40-55 Wroclaw TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 0 191 202 0 0 0 0 393
21 Kotlarz Pawel M40-55 Warszawa TEAM NABIEGOWKACH.PL 192 199 0 0 0 0 0 0 391
22 Krol Jerzy M56+ Dalby SKI TEAM SKANE 177 203 0 0 0 0 0 0 380
23 Hyrnik Jacek M40-55 Ustroń TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 0 187 186 0 0 0 0 373
24 Kłyś Ryszard M56+ Gliwice BŁYSKAWICA GLIWICE 162 181 0 0 0 0 0 0 343
25 Kocierz Piotr M40-55 Żywiec 167 170 0 0 0 0 0 0 337
26 Pająk Stanisław M40-55 Dzianisz TERMY CHOCHOŁOWSKI 151 173 0 0 0 0 0 0 324
27 Kozłowski Dariusz M40-55 Wałbrzych AMATOR 150 0 153 0 0 0 0 0 303
28 Suchy Franciszek M56+ Bielsko-Biała TKKF BESKIDEK 131 154 0 0 0 0 0 0 285
29 Dziuba Michał M19-39 Radziejów 135 149 0 0 0 0 0 0 284
30 Zimoń Paweł M40-55 Częstochowa AKN RATRAK 116 166 0 0 0 0 0 0 282
31 Księżarek Łukasz M19-39 Jelenia Góra CENTRUM TRENINGOWE RETRO 0 0 149 128 0 0 0 0 277
32 Klisz Paweł M19-39 Bielsko Biała ED SYSTEM BAUER TEAM (UKS RAWA SIEDLCE) 258 0 0 0 0 0 0 0 258
33 Suszczyński Wojciech M40-55 Warszawa MT SPORT 126 0 132 0 0 0 0 0 258
34 Karoń Tomasz M40-55 Gliwice TEAM NABIEGOWKACH.PL 125 0 130 0 0 0 0 0 255
35 Ogorzałek Jakub M12-18 Nowa Ruda NOWA RUDA BIEGA 245 0 0 0 0 0 0 0 245
36 Cheba Adrian M19-39 Piechowice MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 241 0 0 0 0 0 0 0 241
37 Valigura Martin M40-55 Hradečná ROCKPLAST - ROVENSKO 0 0 236 0 0 0 0 0 236
38 Zietak Krzysztof M40-55 Osielsko AMATOR 110 122 0 0 0 0 0 0 232
39 Gracz Bogusław M40-55 Ząb LACOMEDSKI 227 0 0 0 0 0 0 0 227
40 Smykowski Wojciech M19-39 Janowice Wielkie CENTRUM TRENINGOWE RETRO 221 0 0 0 0 0 0 0 221
41 Kowalski Jakub M12-18 Jelenia Góra MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 218 0 0 0 0 0 0 0 218
42 Rohacek Michal M56+ Usti nad Orlici SILVINI MADSHUS TEAM 0 213 0 0 0 0 0 0 213
43 Urban Rostislav M40-55 Šumperk SKI KLUB ŠUMPERK 0 0 206 0 0 0 0 0 206
44 Chudzikiewicz Tomasz M40-55 Wojcieszów INSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGO 204 0 0 0 0 0 0 0 204
45 Michałek Józef M56+ Istebna TEAM NABIEGOWKACH.PL 201 0 0 0 0 0 0 0 201
46 Skowron Piotr M19-39 Jelenia Góra INSTRUKTOR - JAKUSZYCE 199 0 0 0 0 0 0 0 199
47 Korzeniowski Aleksander M40-55 Łódź TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 197 0 0 0 0 0 0 197
48 Krzyszkowski Grzegorz M56+ Jelenia Gora BEZ 0 179 0 0 0 0 0 0 179
49 Dudzinski Robert M40-55 Białe Błota AMATOR 173 0 0 0 0 0 0 0 173
50 Potrząsaj Rafał M19-39 Ciche 170 0 0 0 0 0 0 0 170
51 Kochman Adrian M12-18 Kowary SMS SZKLARSKA PORĘBA / MKS KARKONOSZE 0 0 166 0 0 0 0 0 166
52 Harasym Maciej M40-55 Wysoka 0 165 0 0 0 0 0 0 165
53 Czaplewski Jakub M19-39 Gdańsk SKIPOL.PL TEAM 0 0 0 156 0 0 0 0 156
54 Bednarz Jarosław M40-55 Jelenia Góra SMS SZKLARSKA PORĘBA 155 0 0 0 0 0 0 0 155
55 Prud Andrzej M40-55 Gdańsk SKIPOL.PL TEAM 154 0 0 0 0 0 0 0 154
56 Maślanka Kamil M40-55 Knurów USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO 145 0 0 0 0 0 0 0 145
57 Meissner Janusz M56+ Kartuzy CARTUSIA-SKIPOL TEAM 143 0 0 0 0 0 0 0 143
58 Lasociński Piotr M40-55 Polanica-Zdrój 0 140 0 0 0 0 0 0 140
59 Cieślar Kuba M40-55 Krakow SKIPOL.PL TEAM 118 0 0 0 0 0 0 0 118
60 Maciukiewicz Wojciech M56+ Wrocław 0 0 0 115 0 0 0 0 115
61 Krzempek Andrzej M56+ Gliwice 112 0 0 0 0 0 0 0 112
62 Pluta Piotr M56+ Wrocław POLICJA IPA WROCŁAW 0 0 0 111 0 0 0 0 111
63 Tyszkowski Michał M40-55 Chrząstawa Mała Gmina Czernica MT SPORT 109 0 0 0 0 0 0 0 109
64 Cerazy Ireneusz M56+ Jugów 0 0 0 101 0 0 0 0 101
65 Szwarczyński Zdzisław M56+ Gliwice 88 0 0 0 0 0 0 0 88

Dowolnie

kobiety

          Zdobyte punkty
poz. imię i nazwisko kat. wiek. miejscowość klub / team UGS PS KU LU ŁU PU SU AU Suma
1 Gałek Anna K19-39 Jelenia Góra CENTRUM TRENINGOWE RETRO 204 203 216 217 0 0 0 0 840
2 Bezulska Anna K40+ Gorzów Wlkp. SKIPOL.PL TEAM 196 182 198 181 0 0 0 0 757
3 Szlachetka Agata K19-39 Kluszkowce TEAM NABIEGOWKACH.PL 187 170 197 176 0 0 0 0 730
4 Szwed Patrycja K19-39 Siedlce TN BIEGÓWKI WESOŁA / DECATHLON TEAM 0 222 204 195 0 0 0 0 621
5 Kujawska Joanna K40+ Warszawa TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 136 158 148 0 0 0 0 442
6 Kurpiewska Anna K40+ Wrocław TEAM NABIEGOWKACH.PL 142 0 148 129 0 0 0 0 419
7 Mikołajczyk Weronika K12-18 Kamienna Góra LZS SOKÓŁ SZCZYRK 0 0 166 165 0 0 0 0 331
8 Boczkowska Kamila K19-39 Jelenia Góra MKS KARKONOSZE/KPSW W JELENIEJ GÓRZE 0 213 0 0 0 0 0 0 213
9 Mareczek Kinga K12-18 Piechowice MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 0 208 0 0 0 0 0 0 208
10 Wanżewicz-Uznańska Agnieszka K40+ Duszniki Zdrój RUNSKI SKIPOL.PL TEAM 0 191 0 0 0 0 0 0 191
11 Ciepiela Aleksandra K12-18 Piechowice SMS SZKLARSKA PORĘBA 0 184 0 0 0 0 0 0 184
12 Nowok Beata K40+ Strumień TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 174 0 0 0 0 0 0 174
13 Dziura Beata K40+ Wałbrzych STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 0 159 0 0 0 0 0 0 159
14 Mikołajczyk Aleksandra K12-18 Kamienna Góra LZS SOKÓŁ SZCZYRK 0 0 0 157 0 0 0 0 157
15 Bolechowska-Karoń Anna K40+ Gliwice 0 156 0 0 0 0 0 0 156
16 Wiśniowska Martyna K19-39 Dzięgielów TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 150 0 0 0 0 0 0 150

Dowolnie

mężczyźni

          Zdobyte punkty
poz. imię i nazwisko kat. wiek. miejscowość klub / team UGS PS KU LU ŁU PU SU AU Suma
1 Bujanowski Szymon M12-18 Szczytna NOWA RUDA BIEGA 230 220 213 229 0 0 0 0 892
2 Fijałkowski Grzegorz M19-39 Myślenice TEAM NABIEGOWKACH.PL 199 212 196 213 0 0 0 0 820
3 Romanowicz Robert M40-55 Białystok TEAM NABIEGOWKACH.PL 193 210 180 199 0 0 0 0 782
4 Kafarski Paweł M56+ Poznań TEAM NABIEGOWKACH.PL 191 207 169 194 0 0 0 0 761
5 Musielak Michał M40-55 Warszawa TEAM NABIEGOWKACH.PL 173 174 166 183 0 0 0 0 696
6 Osyda Artur M19-39 Jelenia Góra STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 172 162 164 196 0 0 0 0 694
7 Ogorzałek Jakub M12-18 Nowa Ruda BIEGÓWKI GÓRY SOWIE I STOŁOWE 0 227 226 236 0 0 0 0 689
8 Skowron Piotr M19-39 Jelenia Góra TRENER / INSTRUKTOR - JAKUSZYCE 0 243 193 224 0 0 0 0 660
9 Prud Andrzej M40-55 Gdansk SKIPOL.PL TEAM 0 216 188 215 0 0 0 0 619
10 Kwiatkowski Piotr M56+ Wałbrzych 146 165 131 151 0 0 0 0 593
11 Michałek Józef M56+ Istebna TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 224 158 192 0 0 0 0 574
12 Sadownik Miroslaw M40-55 Szczytna NOWA RUDA BIEGA 164 194 0 176 0 0 0 0 534
13 Olchowik Wiktor M56+ Latchorzew AMATOR 130 151 103 143 0 0 0 0 527
14 Fic Miroslaw M19-39 Lewin Kłodzki AMATOR 170 167 0 189 0 0 0 0 526
15 Zdeněk Jandejsek M56+ Jablonné Nad Orlicí ROCKPLAST - ROVENSKO 167 0 160 185 0 0 0 0 512
16 Biskup Janusz M56+ Walbrzych AMATOR 119 135 116 134 0 0 0 0 504
17 Mroziński Jakub M40-55 Jelenia Góra STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 0 240 0 221 0 0 0 0 461
18 Kobryń Jan M19-39 Bystrzyca Kłodzka TN BIEGÓWKI WESOŁA 223 221 0 0 0 0 0 0 444
19 Šrůtek David M19-39 Machov BKL MACHOV 0 0 208 219 0 0 0 0 427
20 Chudzikiewicz Tomasz M40-55 Wojcieszów INSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGO 0 214 183 0 0 0 0 0 397
21 Białogłowski Wojciech M40-55 Lubawka STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 0 208 0 186 0 0 0 0 394
22 Bezubka Kacper M12-18 Strzegom SMS SZKLARSKA PORĘBA / MKS KARKONOSZE 0 0 162 177 0 0 0 0 339
23 Siwka Maciej M12-18 Jugów BIEGÓWKI GÓRY SOWIE I STOŁOWE 159 0 0 174 0 0 0 0 333
24 Karoń Tomasz M40-55 Gliwice TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 181 0 149 0 0 0 0 330
25 Suszczyński Wojciech M40-55 Warszawa MT SPORT 0 132 0 126 0 0 0 0 258
26 Klisz Paweł M19-39 Bielsko Biała ED SYSTEM BAUER TEAM (UKS RAWA SIEDLCE) 0 249 0 0 0 0 0 0 249
27 Smykowski Wojciech M19-39 Janowice Wielkie CENTRUM TRENINGOWE RETRO 0 237 0 0 0 0 0 0 237
28 Gracz Bogusław M40-55 Ząb LACOMEDSKI 0 235 0 0 0 0 0 0 235
29 Legierski Grzegorz M40-55 Koniaków TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 233 0 0 0 0 0 0 233
30 Kowalski Jakub M12-18 Jelania Góra MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 0 232 0 0 0 0 0 0 232
31 Cheba Adrian M19-39 Piechowice MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 0 226 0 0 0 0 0 0 226
32 Ogorzałek Arkadiusz M40-55 Nowa Ruda BIEGÓWKI GÓRY SOWIE I STOŁOWE 213 0 0 0 0 0 0 0 213
33 Wierzbowski Ireneusz M19-39 Jelania Góra MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 207 0 0 0 0 0 0 0 207
34 Olszowski Władysław M40-55 Międzybrodzie Bialskie TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 205 0 0 0 0 0 0 205
35 Kaczyński Kamil M19-39 Przasnysz TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 195 0 0 0 0 0 0 195
36 Mucha Edward M56+ Limanowa MT SPORT 0 192 0 0 0 0 0 0 192
37 Kochman Adrian M12-18 Kowary SMS SZKLARSKA PORĘBA / MKS KARKONOSZE 0 0 0 190 0 0 0 0 190
38 Gawlik Denis M12-18 Jelenia Góra SMS SZKLARSKA PORĘBA 0 189 0 0 0 0 0 0 189
39 Potrząsaj Rafał M19-39 Ciche 0 180 0 0 0 0 0 0 180
40 Romanowicz Robert M40-55 Białystok TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 0 180 0 0 0 0 0 180
41 Legierski Kazimierz M40-55 Jaworzynka TEAM NABIEGOWKACH.PL 179 0 0 0 0 0 0 0 179
42 Meissner Janusz M56+ Kartuzy CARTUSIA-SKIPOL TEAM 0 177 0 0 0 0 0 0 177
43 Dadak Bartłomiej M19-39 Wałbrzych 0 139 0 0 0 0 0 0 139
44 Broj Michal M40-55 Opole CYKLOFAN 133 0 0 0 0 0 0 0 133
45 Olech Grzegorz M19-39 Kobyłka SKIMAZ TEAM WARSZAWA 0 131 0 0 0 0 0 0 131
46 Zoremba Jan M56+ Tarnowskie Góry AMATOR 125 0 0 0 0 0 0 0 125
47 Markiewicz Kamil M40-55 Warszawa SN KLASYK 0 0 0 111 0 0 0 0 111
48 Lippa Wojciech M40-55 Opole CYKLOFAN 110 0 0 0 0 0 0 0 110
49 Stoń Zenon M56+ Karpacz 0 0 0 100 0 0 0 0 100
50 Długosz Tomasz M19-39 Chróścice RUN FUN TEAM CHRÓŚCICE 0 0 0 89 0 0 0 0 89
51 Dudzinski Robert M40-55 Białe Błota AMATOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Maślanka Kamil M40-55 Knurów USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pompowane koła

kobiety

          Zdobyte punkty
poz. imię i nazwisko kat. wiek. miejscowość klub / team UGS PS KU LU ŁU PU SU AU Suma
1 Wiśniowska Martyna K19-39 Dzięgielów TEAM NABIEGOWKACH.PL 0 0 168 200 0 0 0 0 368
2 Michajluk Jolanta K40+ Polkowice SKIKING.PL TEAM 0 0 201 0 0 0 0 0 201
3 Stodulska-Cieślik Beata K40+ Wrocław 0 200 0 0 0 0 0 0 200

Pompowane koła

mężczyźni

          Zdobyte punkty
poz. imię i nazwisko kat. wiek. miejscowość klub / team UGS PS KU LU ŁU PU SU AU Suma
1 Lis Tadeusz M19-39 Wrocław SKIKING.PL TEAM 203 204 172 202 0 0 0 0 781
2 Strzałkowski Artur M40-55 Piechowice STARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM 199 198 187 190 0 0 0 0 774
3 Mielimąka Adam M40-55 Pstrążna AMATOR 198 0 195 198 0 0 0 0 591
4 Siedziński Sławomir M19-39 Chorzów SKIKING.PL TEAM 0 0 216 219 0 0 0 0 435
5 Kapitan Krzysztof M40-55 Wrocław SKIKING.PL TEAM 0 0 202 212 0 0 0 0 414
6 Wahlig Wojciech M40-55 Opole SKIKING.PL TEAM 0 0 180 192 0 0 0 0 372
7 Michajluk Stanisław M40-55 Polkowice SKIKING.PL TEAM 0 0 170 173 0 0 0 0 343
8 Jasiński Adam M19-39 Baranów AMATOR 0 170 0 158 0 0 0 0 328
9 Arczykowski Maciej M40-55 Plewiska SKIKING.PL TEAM 0 0 0 154 0 0 0 0 154
10 Stoparek Rafał M19-39 Korzeńsko SKIKING.PL TEAM 0 0 0 138 0 0 0 0 138
11 Marcinowski Eugeniusz M56+ Bielawa LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA 0 136 0 0 0 0 0 0 136
12 Dadak Bartłomiej M19-39 Wałbrzych 126 0 0 0 0 0 0 0 126

 

Zasady idywidualnej klasyfikacji generalnej opisane są w Regulaminie Cyklu Vexa Skiroll Tour 2019.