Trzy pierwsze zespoły zgłoszone do rywalizacji teamów w 2018 roku

Trzy zespoły złożone z zawodników teamu nabiegowkach.pl zostały zgłoszone przez swojego trenera do rywalizacji teamów w klasyfikacji generalnej cyklu w 2018 roku.

Przypomnijmy, że w 2017 roku "team nabiegowkach.pl II" został zwycięzcą klasyfikacji drużyn, a "team nabiegowkach.pl I" uplasował się na drugim miejscu w generalce. W bieżącym sezonie największa i najmocniejsza polska drużyna biegów narciarskich zgłasza po raz kolejny trzy zespoły z mocnym postanowieniem obronienia tytułów najlepszych polskich nartorolkowych teamów sprzed roku.

Zgłoszone drużyny oraz zawodników reprezentujących te zespoły wymieniamy zawsze w zgłoszonych teamach.

W klasyfikacji teamów Vexa Skiroll Tour ujęte są wszystkie drużyny, formalne i nieformalne - utworzone na potrzeby rywalizacji w cyklu - które zostały oficjalnie zgłoszone do udziału w serialu. Drużyna może składać się z zawodników w liczbie od dwóch do dziesięciu w dowolnej proporcji kobiet i mężczyzn. Na konto drużyny zaliczane są trzy najlepsze wyniki mężczyzn i jeden najlepszy wynik kobiety reprezentujących team i zdobyty w każdych zawodach wchodzących w skład naszego cyklu.

Więcej o zasadach zgłoszeń i rywalizacji teamów przeczytasz w regulaminie cyklu 2018 , jak też poradniku dla kapitanów drużyn.