Team nabiegowkach.pl II zwycięzcą pierwszej edycji cyklu

W końcowej klasyfikacji generalnej teamów biorących udział w naszym cyklu zostało uwzględnionych sześć zespołów, które spełniły regulaminowe warunki pozwalające na ujęcie ich w rankingu końcowym. Łącznie w rywalizacji brało udział osiem teamów.

Możliwość wzięcia udziału we współzawodnictwie w biegach na nartorolkach nie tylko indywidualnie, ale też zespołowo, to nowość w naszym kraju. Cieszymy się, że do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów. Team, by został uwzględniony w klasyfikacji drużynowej, musiał być formalnie zgłoszony przed pierwszymi zawodami cyklu lub w trakcie jego trwania. Podczas każdych zawodów punkty dla drużyny zdobywało trzech najwyżej sklasyfikowanych mężczyzn i dwie kobiety.

Warunkiem ujęcia w rankingu końcowym był udział przynajmniej dwóch członków drużyny w zawodach finałowych Przehyba Uphill. Na osiem zgłoszonych drużyn w końcowej generalce znalazło się sześć zespołów. Gratulujemy.

Klasyfikację drużyn na koniec cyklu w sezonie 2017 znajdziesz w rankingu drużynowym. Listę zgłoszonych teamów i składy osobowe znajdziesz w zgłoszonych teamach.