Skipol.pl Team prowadzi po I turze V sezonu cyklu

Po I turze zawodów tegorocznego cyklu, czyli po Uphillu Gór Sowich, KO Sprintach Dzierżoniów i Pętli Sowiogórskiej, które odbyły się w ostatni pełny weekend lipca w Górach Sowich, w rywalizacji drużynowej prowadzi Skipol.pl Team przed teamem nabiegowkach.pl i Karkonosze Team. Dowiedz się, na których pozycjach uplasowały się pozostałe zespoły zgłoszone do tegorocznej rywalizacji i ile punktów dzieli drużyny po I turze cyklu.

W 2021 roku do rywalizacji teamowej zgłosiło się pięć zespołów. Ich składy możesz sprawdzić w zgłoszonych teamach.  I tura tegorocznego cyklu była wyjątkowa, bo w poszczególnych biegach tylko pojedyncze konkurencje były zaliczane do klasyfikacji generalnej cyklu - zarówno indywidualnej, jak też teamowej. W Uphillu Gór Sowich punktowali tylko zawodnicy ścigający się techniką klasyczną, a w Sprintach Dzierżoniów i Pętli Sowiogórskiej - dowolną.

Po pierwszych trzech biegach prowadzi Skipol.pl Team, który w tym sezonie ma najmocniejszy skład w historii swojej rywalizacji w naszym cyklu. Drużyna zebrała 2797 punktów. Ze stratą ponad 300 punktów drugą pozycję objął team nabiegowkach.pl. Na trzecim miejscu znajduje się obecnie Karkonosze Team, któremu do drugiego miejsca brakuje zaledwie 26 punktów.

Pełne wyniki znajdziesz w klasyfikacji generalnej teamów w 2021 roku.