Czekamy na wnioski i pomysły udoskonalenia cyklu w 2021 roku

Prosimy uczestników tegorocznej i poprzednich edycji cyklu Vexa Skiroll Tour o podzielenie się z nami swoimi pomysłami odnośnie organizacji cyklu i poszczególnych zawodów. Coś Ci się nie podobało, uważasz że jakiś szczegół może działać lepiej, masz pomysł jak urozmaicić czy zoptymalizować konkretne zagadnienie? Napisz nam o tym jak najszybciej.

Jeszcze nie opadły emocje, jeszcze mamy w pamięci poszczególne zawody cyklu, jak też finały i dekoracje w klasyfikacjach generalnych na koniec cyklu. Jeżeli uważasz, że jakiś szczegół lub obszar związany z organizacją poszczególnych zawodów albo całego cyklu można usprawnić i wiesz jak to zrobić, napisz nam o tym, póki wszystko dobrze pamiętasz.

Po edycji 2019, właśnie dzięki wnioskom przesłanym przez zawodników, uprościliśmy punktację w indywidualnych klasyfikacjach generalnych, a także zwiększyliśmy liczbę kategorii wiekowych wśród mężczyzn.

Czekamy na Wasze wnioski do końca października! Bardzo liczymy na wszystkie głosy, krytyczne i pozytywne, bo tylko dzięki informacji zwrotnej od Was możemy dowiedzieć się co działało dobrze, a co wymaga jeszcze dopracowania. Dzieląc się z nami swoją opinią, pomagasz nam w organizacji cyklu.

Byli zawodnicy, którzy już w czasie sezonu zgłaszali swoje pomysły, bardzo im dziękujemy. Wszystkie wnioski sobie zapisaliśmy.

Napisz do nas na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pamiętaj proszę, że wdrożenie niektórych idei może wiązać się z koniecznością wzrostu opłaty startowej. Słyszeliśmy głosy od niektórych uczestników zawodów, że pragnęliby otrzymywać medale pamiątkowe za ukończenie każdego biegu. Nie liczyliśmy tego jeszcze dokładnie, ale z grubsza opłata startowa musiałaby wzrosnąć o około 30 zł na uczestnika, gdyż trzeba pokryć koszt nie tylko swojego medalu, ale też ewentualnej nadwyżki, która niewykorzystana pójdzie do utylizacji. Dlatego zanim zgłosisz pomysł wymagający finansowania, zastanów się, czy Ty osobiście jesteś w stanie odpowiednio więcej zapłacić za to urozmaicenie.

Zastanów się, co można ulepszyć, podziel się z nami nie tylko swoimi obserwacjami, ale też pomysłami na rozwiązanie konkretnych zagadnień. Nie wystarczy powiedzieć “przydałoby się przyciągnąć do rywalizacji więcej kobiet”. Zaproponuj, jak wg Ciebie należałoby to zrobić. Takie pomysły są dla nas i całej dyscypliny na wagę złota.

Napisz do nas na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekamy do końca października. Z góry dziękujemy za wszystkie listy.