13.000 zł to pula nagród za klasyfikacje generalne cyklu w 2020 roku

Zasadą przyjętą w Vexa Skiroll Tour jest przyznawanie cennych nagród rzeczowych nie za poszczególne zawody tworzące nasz cykl, ale najlepszym w indywidualnych klasyfikacjach generalnych open i w kategoriach wiekowych. W 2020 roku wartość nagród wynosi 13.000 zł.

W tym sezonie tradycyjnie już zwycięzcy generalnych klasyfikacji open techniką klasyczną i dowolną otrzymają kompozytowe nartorolki sponsora tytularnego - Vexa. Wartość detaliczna jednej pary takich nartorolek wynosi obecnie około 800 zł.

Podobnie jak w poprzednich latach w generalkach dekorowane będą szóstki najlepszych w klasyfikacjach open i trójki w kategoriach wiekowych. Osobno panie i panowie. Oprócz statuetek dla pierwszych trójek open, każdy otrzyma dyplom i sportową nagrodę rzeczową.

Wartość nagród wręczanych zawodnikom za klasyfikacje generalne to 13.000 zł. Oprócz tego w trakcie zawodów III tury zostaną rozlosowane nartorolkowe gadżety i akcesoria o wartości 1200 zł.

Bogatą pulę nagród mogliśmy przygotować dzięki pomocy i zaangażowaniu sponsorów cyklu. W 2020 roku nagrody zasponsorowali:

  • marka Vexa
  • Gmina Międzylesie dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej
  • Ośrodek Czubajówka - Nartorolkówka
  • Biuro tłumaczeń finQen
  • Sklep nartorolkowy.pl

Dziękujemy sponsorom za aktywną pomoc, dzięki której możemy rozwijać polskie biegi na nartorolkach.