Ważna informacja: zmiana daty III tury na 10-11 października

Uwaga! Ważna informacja dla startujących w cyklu. Informujemy, że z ważnych przyczyn zmuszeni byliśmy zmienić datę ostatnich dwóch zawodów cyklu w 2020 roku. Kamyk Uphill odbędzie się 10 października, a zawody finałowe Leśny Uphill 11 października.

Nikt nie lubi zmian dat zawodów. My także. Dokładamy wszelkich możliwych starań, by biegi cyklu Vexa Skiroll Tour odbywały się zgodnie z planem i wszystko w organizacji grało jak w najlepszej orkiestrze. Byliśmy też przygotowani organizacyjnie na rozegranie ostatniej, trzeciej tury tegorocznego cyklu w pierwszy weekend października.

Niestety z ważnych przyczyn tura finałowa musiała zostać przesunięta o tydzień później. To oznacza, że Kamyk Uphill odbędzie się w sobotę 10 października, a Leśny Uphill w niedzielę 11 października.

Bardzo przepraszamy za zaistniałe zmiany.

Podobnie jak zawodnicy obawiamy się jesiennej aury. Przypomnijmy jednak, że w 2019 roku podczas finałowych zawodów odbywających się w pierwszy weekend października w sobotę intensywnie padało, a w niedzielę było bardzo zimno. Tydzień później w drugi weekend października panowała piękna letnia pogoda. Liczymy, że tak też będzie w tym roku i pożegnamy sezon startowy wśród pogodnej złotej polskiej jesieni.

W związku ze zmianą daty dokonaliśmy zmian w Regulaminach: