Komunikat przedstartowy - kompendium wiedzy - dla startujących w Uphillu Gór Sowich

Dla startujących w najbliższą niedzielę 30 sierpnia w Uphillu Gór Sowich przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji związanych z biegiem. W specjalnym dokumencie PDF zawarliśmy skondensowaną wiedzę o tym co, jak i gdzie. Zapoznaj się z tymi informacjami przed przyjazdem.

Wszystkim, którzy zaplanowali start w Uphillu Gór Sowich, a jeszcze się nie zapisali, przypominamy, że internetowe rejestracje do tych zawodów trwają tylko do czwartku 27 sierpnia. Będzie też możliwość osobistego zgłoszenia w biurze zawodów najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem biegu. Wiązać się to będzie jednak z wyższą opłatą startową.

Wszystkich, którzy brali już w przeszłości udział w Uphillu Gór Sowich, z pewnością ucieszy informacja, że w tym roku wszystko odbywa się jak w poprzednich latach. Parking, biuro zawodów, miejsce startu i mety, znajdują się w tych samych miejscach. Program zawodów jest identyczny jak przed rokiem. Zawodnicy, którzy już brali udział w biegu, mogą zapoznać się jedynie z drugą i ostatnią stroną naszego komunikatu, gdyż jest tam trochę nowości.

Sportowcy zamierzający wystartować w Uphillu Gór Sowich po raz pierwszy, powinni poświęcić pięć minut i zapoznać się z całym dokumentem. W pliku znajdą takie informacje jak: lokalizacja biura zawodów i godziny jego pracy, wskazówki dotyczące parkowania, wskazówki dojazdu, program zawodów i inne istotne szczegóły, które umożliwią sprawny udział w imprezie.

Pobierz teraz

Komunikat przedstartowy / informacje w pigułce o I turze VST 2020