Jakie nagrody otrzymają zwycięzcy cyklu i zgromadzeni na dekoracjach?

Podczas ostatniej, czwartej tury cyklu Vexa Skiroll Tour w 2019 roku, która będzie miała miejsce 5 i 6 października 2019 roku w Dusznikach-Zdroju, do zawodników trafią nagrody o wartości ponad 17.500 zł, z czego nagrody losowane pomiędzy wszystkimi uczestnikami zawodów mają rynkową wartość blisko 6000 zł, pozostałe artykuły sportowe warte około 12.000 zł otrzymają najlepsi w klasyfikacjach generalnych open i wiekowych.

Zawodnicy stawający na podium po każdych zawodach wchodzących w skład cyklu Vexa Skiroll Tour dekorowani są medalami. Za to nagrody trafiają do wszystkich uczestników, do których uśmiechnął się tego dnia los.

Tak będzie również podczas IV tury cyklu Vexa Skiroll Tour w pierwszy weekend października 2019 roku. Po biegach Skalny Uphill i Asfalt Uphill najlepsi tradycyjnie zostaną udekorowani medalami, a każdy uczestnik tych zawodów ma szansę wyjechać z nagrodami marek: Vexa, Spine i Salomon, a konkretnie: nartorolkami do klasyka Vexa 70A Fervor Classic, butami do nartorolek Spine Skiroll Skate, nartami Salomon S-Lab, czy różnymi akcesoriami nartorolkowymi od Vexy. Łącznie do uczestników obu biegów trafią sportowe prezenty, niektóre bardzo cenne, o łącznej wartości detalicznej 5.900 zł.

Sportowcy, którzy wykazali się wytrwałością i przez cały sezon osiągali dobre wyniki w biegach zaliczanych do cyklu, zostaną sklasyfikowani w “generalce” zarówno w kategoriach open, jak też wiekowych. Dla nich przewidziano cenne nagrody o łącznej wartości detalicznej blisko 12.000 zł.

Tradycyjnie już zwycięzcy konkurencji na nartorolkach sportowych - techniką klasyczną i dowolną - otrzymają kompozytowe modele nartorolek marki Vexa. Do pozostałych zawodników w klasyfikacji open, aż do szóstego miejsca włącznie, we wszystkich trzech konkurencjach trafią kije marki Skigo o różnej zawartości włókien węglowych, a także masa przydatnych, nartorolkowych akcesoriów. Fundatorami nagród są: Vexa, sklep nartorolkowy.pl, ośrodek Czubajówka-Nartorolkówka i restauracja La Nonna z Polanicy-Zdroju.

W bieżącym sezonie dekorowani w kategoriach wiekowych w konkurencjach na nartorolkach sportowych - za miejsca od pierwszego do trzeciego - także otrzymają nagrody. Te w całości zostały ufundowane przez restauracje La Nonna i Polskie Smaki z Polanicy-Zdroju.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za tak hojne wsparcie w tym sezonie.