W niedzielę 14.07 mija termin najniższej opłaty startowej dla KO Sprinty Dzierżoniów

Zarejestruj się do udziału w KO Sprinty Dzierżoniów 2019 do niedzieli 14 lipca, a Twoja opłata startowa za udział w tym biegu będzie najniższa z możliwych. Przypominamy, że o wysokości startowego decyduje data rejestracji, a pieniądze można wpłacić nawet gotówką w biurze zawodów.

Zgodnie z zasadami panującymi w cyklu o wysokości opłaty startowej w konkretnych zawodach decyduje termin zgłoszenia, a nie wpłaty. Wystarczy więc zarejestrować się do udziału w biegu z odpowiednim wyprzedzeniem, by zyskać prawo do zniżki. Opłatę startową można wnieść nawet gotówką w biurze zawodów, a jej wysokość będzie wynikać właśnie z terminu zapisania się na zawody.

Termin gwarantujący najniższe wpisowe mija w niedzielę 14 lipca. Zapisz się przed tą datą, by skorzystać. Zapisy prowadzone są elektronicznie na tym formularzu zgłoszeniowym.

KO Sprinty Dzierżoniów to typowo nartorolkowa rywalizacja, choć dotąd nieznana w naszym kraju. Współzawodnictwo jest bardzo widowiskowe i dynamiczne. Wszystko odbywa się na niewielkiej przestrzeni, każdy - kibice i rywale - może obserwować zmagania zawodników od startu do mety. Uczestnicy biegów ścigają się na dystansie 200 m. Przejazd jest krótki i dynamiczny, co chwile startuje inna para. Warto być częścią tego wydarzenia, które w tej, typowo nartorolkowej postaci, odbędzie się w Polsce po raz pierwszy.

Więcej o zawodach, ich zasadach i miejscu dowiesz się na stronie KO Sprintów Dzierżoniów.

Linki do zapisów na wszystkie zawody całego znajdziesz na stronie ZAPISY.
Informacje o terminach rejestracji uprawniających do niższych opłat startowych dla wszystkich biegów, znajdziesz na stronie opłaty startowe.