Przy rejestracji do 30.06 zyskasz największą zniżkę za II turę w Międzylesiu

Warto pamiętać, że przy zgłoszeniu się do 30 czerwca na zawody II tury, która odbędzie się w gminie Międzylesie na Dolnym Śląsku w drugi weekend sierpnia, można skorzystać z najniższej opłaty startowej za te biegi.

Zgodnie z zasadami panującymi w cyklu o wysokości opłaty startowej w konkretnych zawodach decyduje termin zgłoszenia, a nie wpłaty. Wystarczy więc zarejestrować się do udziału w biegu z odpowiednim wyprzedzeniem, by zyskać prawo do zniżki. Opłatę startową można wnieść nawet gotówką w biurze zawodów, a jej wysokość będzie wynikać właśnie z terminu zapisania się na zawody.

Pierwszy termin rejestracji dla biegów Kamyk Uphill i Leśny Uphill mija w niedzielę 30 czerwca. Warto więc zapisać się i skorzystać ze zniżki. Zgłoszenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są elektronicznie na tym formularzu zgłoszeniowym.

Zawody II tury, czyli Kamyk Uphill i Leśny Uphill, odbędą się w gminie Międzylesie 10 i 11 sierpnia 2019 roku. To teoretycznie najłatwiejsze biegi naszego cyklu. Jednak warto podejść do nich z odpowiednim nastawieniem. Kamyk Uphill, choć jego trasa liczy tylko 4,5 km, prowadzi po bardzo stromej “ścianie”. Podczas biegu uczestnicy pokonują 300 m przewyższenia. Autorem tej trasy jest Burmistrz Międzylesia, pan Tomasz Korczak. Kamyk Uphill to jedyny w Polsce nartorolkowy bieg transgraniczny. Jego meta mieści się w Czechach przy schronisku Kašparova chata, skąd rozciągają się wspaniałe widoki na okoliczne masywy górskie. Świetnie też po biegu robi Kofola i czeskie piwo.

Leśny Uphill to chyba najprzyjemniejszy bieg w naszym cyklu. Tak twierdziło wielu uczestników ubiegłorocznej edycji. Profil trasy pozwala rozwinąć większe prędkości, są miejsca, gdzie ze względu na wypłaszczenia, a nawet krótkie zjazdy, można odpocząć.

Linki do zapisów na wszystkie zawody całego znajdziesz na stronie ZAPISY.
Informacje o terminach rejestracji uprawniających do niższych opłat startowych dla wszystkich biegów, znajdziesz na stronie opłaty startowe.