Do 16.06 najniższa opłata startowa w zawodach I tury w Górach Sowich

Przypomiamy, że niedziela 16 czerwca to ostatni dzień rejestracji premiowanej najniższą opłatą startową w zawodach I tury cyklu Vexa Skiroll Tour 2019.

Zgodnie z zasadami panującymi w cyklu o wysokości opłaty startowej w konkretnych zawodach decyduje termin zgłoszenia, a nie wpłaty. Wystarczy więc zarejestrować się do udziału w biegu z odpowiednim wyprzedzeniem, by zyskać prawo do zniżki. Opłatę startową można wnieść nawet gotówką w biurze zawodów, a jej wysokość będzie wynikać właśnie z terminu zapisania się na zawody.

Pierwszy termin rejestracji do biegów I tury cyklu, czyli Uphillu Gór Sowich i Pętli Sowiogórskiej, mija w niedzielę 16 czerwca. Od poniedziałku opłata startowa rośnie. Warto więc zapisać się już teraz, tym bardziej, że to nic nie kosztuje.

Przypominamy, że biegi I tury organizowane są w Górach Sowich w gminie Pieszyce w ostatni weekend lipca 2019. W sobotę wieczorem w Dzierżoniowie, zaledwie 5 km od Pieszyc, odbędą się dodatkowe nartorolkowe zawody - Knock-out Sprinty Dzierżoniów ze startami parami na dystansie 200 m. Wczesna rejestracja uprawnia do zniżki w opłacie startowej także w tym trzecim biegu, jednak zapisy na te zawody rozpoczną się dopiero w drugiej połowie czerwca.

Linki do zapisów na wszystkie zawody całego znajdziesz na stronie ZAPISY.

Informacje o terminach rejestracji uprawniających do niższych opłat startowych dla wszystkich biegów, znajdziesz na stronie opłaty startowe.