Końcowa klasyfikacja generalna zawodników rywalizujących w cyklu Vexa Skiroll Tour 2017 we wszystkich konkurencjach podsumowana po finale cyklu (po Przehyba Uphill).
Zobacz wyniki
technika klasyczna - mężczyźni
technika klasyczna - kategorie wiekowe
Zgodnie z zasadami Vexa Skiroll Tour do ostatecznej klasyfikacji generalnej zaliczani są wyłącznie zawodnicy, którzy ukończyli przynajmniej trzy biegi cyklu, w tym bieg finałowy Przehyba Uphill. Do klasyfikacji końcowej brane są pod uwagę trzy najlepsze wyniki zawodnika. W wypadku, gdy zawodnicy uzyskali tę samą liczbę punktów, o miejscu w klasyfikacji końcowej decydował wyniki z zawodów finałowych Przehyba Uphill.
Technika klasyczna
mężczyźni
Zdobyte punkty | |||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
1 | Mroziński Jakub | 40-55(M) | START SKI - AKADEMIA NARCIARSTWA BIEGOWEGO / ROLLSPEED TEAM | Jelenia Góra | 200 | 200 | 0 | 170 | 570 |
2 | Legierski Grzegorz | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Koniaków | 0 | 180 | 180 | 151 | 511 |
3 | Koryciński Rafał | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL/CARTUSIA KARTUZY | Gdańsk | 156 | 156 | 146 | 127 | 458 |
4 | Gąsienica Stanisław | 40-55(M) | GĄSIENICA SPORT | Kościelisko | 146 | 151 | 151 | 108 | 448 |
5 | Hyrnik Jacek | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Ustroń | 151 | 146 | 136 | 119 | 433 |
6 | Korzeniowski Aleksander | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Łódź | 123 | 115 | 119 | 99 | 357 |
7 | Rohacek Michal | 56-99(M) | SILVINI MADSHUS TEAM | Usti nad Orlici | 0 | 131 | 127 | 96 | 354 |
8 | Maślanka Kamil | 40-55(M) | USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO | Knurów | 108 | 127 | 115 | 94 | 350 |
9 | Rabski Ireneusz | 19-39(M) | SKIPOL.PL TEAM | Skomielna Biała | 88 | 123 | 123 | 102 | 348 |
10 | Kotlarz Paweł | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Warszawa | 102 | 111 | 111 | 92 | 324 |
11 | Kliś Jan | 56-99(M) | Łazy | 111 | 108 | 99 | 80 | 318 | |
12 | Karoń Tomasz | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Gliwice | 82 | 92 | 96 | 75 | 270 |
13 | Lachowski Waldemar | 56-99(M) | TN BIEGÓWKI | Warszawa | 78 | 94 | 92 | 74 | 264 |
14 | Czuba Jerzy | 56-99(M) | TEAM CZUBAJÓWKA – NARTOROLKÓWKA | Wieluń | 0 | 88 | 88 | 73 | 249 |
15 | Beskidzki Ryszard | 56-99(M) | AMATOR | Bielsko-Biała | 76 | 84 | 84 | 72 | 244 |
16 | Bulka Bartosz | 19-39(M) | MT SPORT / NABIEGOWKACH.PL | Stronie Śląskie | 0 | 86 | 86 | 71 | 243 |
Technika klasyczna
kobiety
Zdobyte punkty | |||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
1 | Romanowicz Emilia | 19-39(K) | UKS PUSZCZA SUPRAŚL / ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM | Supraśl | 100 | 100 | 0 | 100 | 300 |
2 | Kujawska Joanna | 19-39(K) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Warszawa | 78 | 78 | 85 | 78 | 241 |
Technika klasyczna
kategorie wiekowe
Zdobyte punkty | ||||||||
poz. | imię i nazwisko | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
K19-39 | ||||||||
1 | Romanowicz Emilia | UKS PUSZCZA SUPRAŚL / ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM | Supraśl | 100 | 100 | 0 | 100 | 300 |
2 | Kujawska Joanna | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Warszawa | 78 | 78 | 85 | 78 | 241 |
M19-39 | ||||||||
1 | Rabski Ireneusz | SKIPOL.PL TEAM | Skomielna Biała | 88 | 123 | 123 | 102 | 348 |
2 | Bulka Bartosz | MT SPORT / NABIEGOWKACH.PL | Stronie Śląskie | 0 | 86 | 86 | 71 | 243 |
M40-55 | ||||||||
1 | Mroziński Jakub | START SKI - AKADEMIA NARCIARSTWA BIEGOWEGO / ROLLSPEED TEAM | Jelenia Góra | 200 | 200 | 0 | 170 | 570 |
2 | Legierski Grzegorz | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Koniaków | 0 | 180 | 180 | 151 | 511 |
3 | Koryciński Rafał | TEAM NABIEGOWKACH.PL/CARTUSIA KARTUZY | Gdańsk | 156 | 156 | 146 | 127 | 458 |
4 | Gąsienica Stanisław | GĄSIENICA SPORT | Kościelisko | 146 | 151 | 151 | 108 | 448 |
5 | Hyrnik Jacek | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Ustroń | 151 | 146 | 136 | 119 | 433 |
6 | Korzeniowski Aleksander | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Łódź | 123 | 115 | 119 | 99 | 357 |
7 | Maślanka Kamil | USTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO | Knurów | 108 | 127 | 115 | 94 | 350 |
8 | Kotlarz Paweł | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Warszawa | 102 | 111 | 111 | 92 | 324 |
9 | Karoń Tomasz | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Gliwice | 82 | 92 | 96 | 75 | 270 |
M56-99 | ||||||||
1 | Rohacek Michal | SILVINI MADSHUS TEAM | Usti nad Orlici | 0 | 131 | 127 | 96 | 354 |
2 | Kliś Jan | Łazy | 111 | 108 | 99 | 80 | 318 | |
3 | Lachowski Waldemar | TN BIEGÓWKI | Warszawa | 78 | 94 | 92 | 74 | 264 |
4 | Czuba Jerzy | TEAM CZUBAJÓWKA – NARTOROLKÓWKA | Wieluń | 0 | 88 | 88 | 73 | 249 |
5 | Beskidzki Ryszard | AMATOR | Bielsko-Biała | 76 | 84 | 84 | 72 | 244 |
Dowolnie
mężczyźni
Zdobyte punkty | |||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
1 | Ogorzałek Jakub | 12-18(M) | NOWA RUDA SKI | Nowa Ruda | 163 | 200 | 180 | 180 | 560 |
2 | Legierski Kazimierz | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Jaworzynka | 0 | 180 | 170 | 170 | 520 |
3 | Romanowicz Robert | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Białystok | 156 | 163 | 163 | 156 | 482 |
4 | Pradun Andrey | 19-39(M) | SKIPOL.PL TEAM | Krakow | 141 | 156 | 0 | 146 | 443 |
5 | Welzer Dariusz | 40-55(M) | WELDA OMEGA TEAM | Oława | 131 | 146 | 151 | 136 | 433 |
6 | Musielak Michał | 19-39(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Warszawa | 127 | 131 | 136 | 127 | 394 |
7 | Jandejsek Zdenek | 56-99(M) | SPORT STUDENE | Studene | 0 | 127 | 131 | 119 | 377 |
8 | Biskup Janusz | 56-99(M) | AMATOR | Wałbrzych | 0 | 119 | 127 | 108 | 354 |
Dowolnie
kobiety
Zdobyte punkty | |||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
1 | Bezulska Anna | 19-39(K) | NOWA RUDA SKI | Gorzów Wlkp. | 100 | 100 | 100 | 90 | 300 |
Dowolnie
kategorie wiekowe
Zdobyte punkty | ||||||||
poz. | imię i nazwisko | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
K19-39 | ||||||||
1 | Bezulska Anna | NOWA RUDA SKI | Gorzów Wlkp. | 100 | 100 | 100 | 90 | 300 |
M12-18 | ||||||||
1 | Ogorzałek Jakub | NOWA RUDA SKI | Nowa Ruda | 163 | 200 | 180 | 180 | 560 |
M19-39 | ||||||||
1 | Pradun Andrey | SKIPOL.PL TEAM | Krakow | 141 | 156 | 0 | 146 | 443 |
2 | Musielak Michał | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Warszawa | 127 | 131 | 136 | 127 | 394 |
M40-55 | ||||||||
1 | Legierski Kazimierz | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Jaworzynka | 0 | 180 | 170 | 170 | 520 |
2 | Romanowicz Robert | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Białystok | 156 | 163 | 163 | 156 | 482 |
3 | Welzer Dariusz | WELDA OMEGA TEAM | Oława | 131 | 146 | 151 | 136 | 433 |
M56-99 | ||||||||
1 | Jandejsek Zdenek | SPORT STUDENE | Studene | 0 | 127 | 131 | 119 | 377 |
2 | Biskup Janusz | AMATOR | Wałbrzych | 0 | 119 | 127 | 108 | 354 |
Pompowane koła
mężczyźni
Zdobyte punkty | |||||||||
poz. | imię i nazwisko | kat. wiek. | klub / team | miejscowość | 29.07 | 16.09 | 17.09 | 08.10 | Suma z 3 |
1 | Siedziński Sławomir | 19-39(M) | SKIKING.PL TEAM | Ruda Śląska | 200 | 180 | 180 | 200 | 580 |
2 | Łacek Jan | 40-55(M) | TEAM NABIEGOWKACH.PL | Jaworzynka | 180 | 200 | 200 | 180 | 580 |
3 | Wahlig Wojciech | 40-55(M) | SKIKING.PL TEAM | Opole | 170 | 156 | 163 | 170 | 503 |
4 | Kapitan Krzysztof | 40-55(M) | SKIKING.PL TEAM | Wrocław | 0 | 170 | 170 | 163 | 503 |
5 | Lis Tadeusz | 19-39(M) | SKIKING.PL TEAM | Wrocław | 163 | 151 | 156 | 156 | 475 |
Zasady idywidualnej klasyfikacji generalnej opisane są w Regulaminie Cyklu Vexa Skiroll Tour 2017.