Rywalizacja drużynowa

W Vexa Skiroll Tour prowadzona jest drużynowa rywalizacja generalna dla teamów zgłoszonych do udziału w cyklu. Drużyna składa się z minimum 2, a maksimum 10 zawodników, którzy punktują na zawodach dla swoich teamów.

W cyklu Vexa Skiroll Tour drużyna, by była uwzględniona w klasyfikacji generalnej, musi zostać zgłoszona. Team może mieć od 2 do 10 zawodników, kobiet i mężczyzn w dowolnej proporcji i niezależnie od konkurencji, w której startują. Punkty zdobyte na zawodach przez 3 najwyżej sklasyfikowanych mężczyn i 2 kobiety sumują się oraz przypisywane są drużynie. Przed zgłoszeniem teamu należy dobrze przemyśleć jego skład, gdyż późniejsze zmiany nie są już możliwe.

Jak zgłosić team?

Drużynę można zgłosić w dowolnym momencie trwania cyklu, ale będzie ona zdobywać punkty licząc dopiero od momentu zgłoszenia. Przykładowo, jeżeli team zostanie zgłoszony przed drugimi zawodami serialu, punkty zdobyte przez zawodników drużyny w pierwszych zawodach cyklu nie zostaną zaliczone do klasyfikacji generalnej drużyn. Dlatego team najlepiej zgłosić przed zawodami inauguracyjnymi.

Zgłoszenia należy przesyłać na formularzu zgołoszenia teamu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warto przesłać także logo drużyny i jej krótki opis do zamieszczenia w wykazie teamów biorących udział w cyklu.

Szczegółowe informacje o rywalizacji teamów znajdziesz w Regulaminie Cyklu.

Pobierz formularz

Formularz zgłoszenia teamu